Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Karnevalové řádění

26. 2. 2017

....po roce jsme si zase oblékli masky a dvě hodiny jsme tančili, soutěžili a plesali ...podívejte se na jak :-).

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Karneval 2017

Mikulášská návštěva

5. 12. 2016

Tak jsme opět po roce přivítali ve školce Mikuláše s jeho pomocníky. A protože máme ve školce téměř samé hodné děti, tak byl čert bez práce. Však se také zlobil, že musel odejít s prázdným pytlem. Zato Mikuláš nešetřil chválou, andílek mu přitakával a děti chrlily básničky jednu za druhou. Nikdo neplakal a proto byla za takový výkon i odměna!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Mikuláš 2016

Strašidel se opravdu nikdo ve středu 2.11.2016 nebál!

2. 11. 2016

Děti byly odvážné a každý si došel strašidelnou cestou k duchovi pro odměnu. Odpolední strašení se vydařilo a my děkujeme rodičům v maskách i bez masek za to, že nám pomohli vytvořit tu správnou atmosféru.

 

Strašidel se nebojíme....

23. 10. 2016

....aneb, pojďte se s námi bát  ve středu  2. 11. 2016 od 15,30 hod. při příznivém počasí na školní zahradu. Rodiče prosíme o jednoduchý kostým v podzimním duchu pro děti a případně i pro vás.

 

Rok na poli

22. 10. 2016

Tak po dlouhé odmlce jsme zase tady :-). Chceme se s vámi podělit o zážitky z výletu do dobrovického muzea. Byli jsme tam již několikrát a s radostí musíme říci, že jejich vzdělávací programy jsou na stále vyšší úrovni a mají je více a více propracované. Zpracují - li zase někdy program vhodný pro nás, určitě pojedeme zase.

 

Loučení...

30. 6. 2016

..tak je další rok za námi a zase to loučení! To se snad nikdy nenaučím, stále mně to dojímá :-).  Našim školáčkům a jejich rodičům přejeme pevné nervy, radost z učení, protože skoro všechny děti včera řekly, že se na učení těší. Tak ať jim to, i s Vaším přičiněním, vydrží co nejdéle!

Hezké prázdniny Vám všem.

 

 

Výlet do Mirákula....

7. 6. 2016

....se vydařil. Počasí nám přálo a děti si užily houpaček a průlezek, vody, vláčku, bojových vozidel a hradů a hrádečků. Domů jsme se vrátili špinaví, unavení, ale v pořádku a spokojení. Tak zase příště :-).

 

Dětský den ...

7. 6. 2016

jsme oslavili v benátecké Jungli - pro někoho známé prostředí, jiní tam byli poprvé. Jaká tam byla atmosféra dokládají fotografie.

 

Bezpečně v dopravě

24. 5. 2016

Tak jsme dnes trénovali na řidiče, chodce a dokonce i policisty. Docela to klaplo -  děti  všechny úkoly zvládly a tak byly odměněny dětským řidičákem.

..

 

Otevření školní zahrady Lipovky

16. 4. 2016

Tak jsme se konečně dočkali!! Po téměř roční přestávce zase můžeme používat naši školní zahradu. Je krásná, zcela přírodní, nabízí dětem spoustu podnětů a možností, jak tady trávit čas. Zahrada dostala také nové jméno - podle dominující, nádherné a voňavé lípy jí říkáme Lipovka :-). Přikládáme několik fotografií z oficiálního otevření zahrady, které se konalo 12.4.2016.