Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Rok na poli

22. 10. 2016

Tak po dlouhé odmlce jsme zase tady :-). Chceme se s vámi podělit o zážitky z výletu do dobrovického muzea. Byli jsme tam již několikrát a s radostí musíme říci, že jejich vzdělávací programy jsou na stále vyšší úrovni a mají je více a více propracované. Zpracují - li zase někdy program vhodný pro nás, určitě pojedeme zase.

 

Loučení...

30. 6. 2016

..tak je další rok za námi a zase to loučení! To se snad nikdy nenaučím, stále mně to dojímá :-).  Našim školáčkům a jejich rodičům přejeme pevné nervy, radost z učení, protože skoro všechny děti včera řekly, že se na učení těší. Tak ať jim to, i s Vaším přičiněním, vydrží co nejdéle!

Hezké prázdniny Vám všem.

 

 

Výlet do Mirákula....

7. 6. 2016

....se vydařil. Počasí nám přálo a děti si užily houpaček a průlezek, vody, vláčku, bojových vozidel a hradů a hrádečků. Domů jsme se vrátili špinaví, unavení, ale v pořádku a spokojení. Tak zase příště :-).

 

Dětský den ...

7. 6. 2016

jsme oslavili v benátecké Jungli - pro někoho známé prostředí, jiní tam byli poprvé. Jaká tam byla atmosféra dokládají fotografie.

 

Bezpečně v dopravě

24. 5. 2016

Tak jsme dnes trénovali na řidiče, chodce a dokonce i policisty. Docela to klaplo -  děti  všechny úkoly zvládly a tak byly odměněny dětským řidičákem.

..

 

Otevření školní zahrady Lipovky

16. 4. 2016

Tak jsme se konečně dočkali!! Po téměř roční přestávce zase můžeme používat naši školní zahradu. Je krásná, zcela přírodní, nabízí dětem spoustu podnětů a možností, jak tady trávit čas. Zahrada dostala také nové jméno - podle dominující, nádherné a voňavé lípy jí říkáme Lipovka :-). Přikládáme několik fotografií z oficiálního otevření zahrady, které se konalo 12.4.2016.

 

Pomáháme přírodě

6. 4. 2016

V souladu s naším školním vzdělávacím programem " Rok se včelkou Zděničkou" uplatňujeme ve výchově dětí prvky ekovýchovy, které podněcují v dětech zájem o přírodu a její ochranu...

 

Hola, děti, pojďte dál, dneska máme karneval!

28. 2. 2016

V rámci seznamování dětí s českými tradicemi během celého roku došlo i na masopust a s ním spojené karnevaly. Přijel Cucíno a vesele nás bavil. Na fotografiích uvidíte, jak to u nás na karnevalu vypadalo.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Karneval 2016

Pomoc pro Viktorku

21. 12. 2015

Všichni víme, že v listopadu se v Sedlci, v rodině naší malé kamarádky Viktorky stala smutná tragédie.

Dne 12.12.2015 byla otevřena veřejná sbírka za účelem shromažďování finančních prostředků na materiální a sociální zabezpečení pozůstalé rodiny. Sbírka je konaná na území ČR na dobu neurčitou. Zvláštní účet č. 115-1706940277/0100 , založený pro tyto účely, je transparentní. Další podrobnosti o sbírce se můžete dozvědět mimo jiné i na úřední desce obce Sedlec.

Prosíme, můžete-li, pomozte!!!

Děkujeme

 

Ve školce už zazvonil zvoneček....

16. 12. 2015

...pravda, trochu předčasně, ale tak už to bývá, do školek chodí Ježíšek dříve !

Jsme rádi, že jste si někteří s námi užili vánoční besídku a snad jsme Vás s dětmi i trochu potěšily. Podívejte se, jak se ve školce nadělovalo a besídkovalo. Hezké vánoce všem!!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Vánoce 2015