Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Malí záchranáři

21. 5. 2017

...se z nás stali v pátek 19.5.2017, kdy jsme se po absolvování dvou setkání se záchranářem Zbyňkem nejprve v únoru naučili jak funguje naše tělo a nyní už víme jak pomoci zraněným kamarádům nebo možná i dospělým. Obě setkání byla velmi  zdařilá  a  my věříme, že heslo " I malé ruce mohou zachránit život..", může být v případě potřeby naplněno.

 

Zápis do MŠ Zdětín pro školní rok 2017-2018

13. 3. 2017

 

Karnevalové řádění

26. 2. 2017

....po roce jsme si zase oblékli masky a dvě hodiny jsme tančili, soutěžili a plesali ...podívejte se na jak :-).

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Karneval 2017

Mikulášská návštěva

5. 12. 2016

Tak jsme opět po roce přivítali ve školce Mikuláše s jeho pomocníky. A protože máme ve školce téměř samé hodné děti, tak byl čert bez práce. Však se také zlobil, že musel odejít s prázdným pytlem. Zato Mikuláš nešetřil chválou, andílek mu přitakával a děti chrlily básničky jednu za druhou. Nikdo neplakal a proto byla za takový výkon i odměna!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Mikuláš 2016

Strašidel se opravdu nikdo ve středu 2.11.2016 nebál!

2. 11. 2016

Děti byly odvážné a každý si došel strašidelnou cestou k duchovi pro odměnu. Odpolední strašení se vydařilo a my děkujeme rodičům v maskách i bez masek za to, že nám pomohli vytvořit tu správnou atmosféru.

 

Strašidel se nebojíme....

23. 10. 2016

....aneb, pojďte se s námi bát  ve středu  2. 11. 2016 od 15,30 hod. při příznivém počasí na školní zahradu. Rodiče prosíme o jednoduchý kostým v podzimním duchu pro děti a případně i pro vás.

 

Rok na poli

22. 10. 2016

Tak po dlouhé odmlce jsme zase tady :-). Chceme se s vámi podělit o zážitky z výletu do dobrovického muzea. Byli jsme tam již několikrát a s radostí musíme říci, že jejich vzdělávací programy jsou na stále vyšší úrovni a mají je více a více propracované. Zpracují - li zase někdy program vhodný pro nás, určitě pojedeme zase.

 

Loučení...

30. 6. 2016

..tak je další rok za námi a zase to loučení! To se snad nikdy nenaučím, stále mně to dojímá :-).  Našim školáčkům a jejich rodičům přejeme pevné nervy, radost z učení, protože skoro všechny děti včera řekly, že se na učení těší. Tak ať jim to, i s Vaším přičiněním, vydrží co nejdéle!

Hezké prázdniny Vám všem.

 

 

Výlet do Mirákula....

7. 6. 2016

....se vydařil. Počasí nám přálo a děti si užily houpaček a průlezek, vody, vláčku, bojových vozidel a hradů a hrádečků. Domů jsme se vrátili špinaví, unavení, ale v pořádku a spokojení. Tak zase příště :-).

 

Dětský den ...

7. 6. 2016

jsme oslavili v benátecké Jungli - pro někoho známé prostředí, jiní tam byli poprvé. Jaká tam byla atmosféra dokládají fotografie.