Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Bezpečně v dopravě

24. 5. 2016

Tak jsme dnes trénovali na řidiče, chodce a dokonce i policisty. Docela to klaplo -  děti  všechny úkoly zvládly a tak byly odměněny dětským řidičákem.

..

 

Otevření školní zahrady Lipovky

16. 4. 2016

Tak jsme se konečně dočkali!! Po téměř roční přestávce zase můžeme používat naši školní zahradu. Je krásná, zcela přírodní, nabízí dětem spoustu podnětů a možností, jak tady trávit čas. Zahrada dostala také nové jméno - podle dominující, nádherné a voňavé lípy jí říkáme Lipovka :-). Přikládáme několik fotografií z oficiálního otevření zahrady, které se konalo 12.4.2016.

 

Pomáháme přírodě

6. 4. 2016

V souladu s naším školním vzdělávacím programem " Rok se včelkou Zděničkou" uplatňujeme ve výchově dětí prvky ekovýchovy, které podněcují v dětech zájem o přírodu a její ochranu...

 

Hola, děti, pojďte dál, dneska máme karneval!

28. 2. 2016

V rámci seznamování dětí s českými tradicemi během celého roku došlo i na masopust a s ním spojené karnevaly. Přijel Cucíno a vesele nás bavil. Na fotografiích uvidíte, jak to u nás na karnevalu vypadalo.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Karneval 2016

Pomoc pro Viktorku

21. 12. 2015

Všichni víme, že v listopadu se v Sedlci, v rodině naší malé kamarádky Viktorky stala smutná tragédie.

Dne 12.12.2015 byla otevřena veřejná sbírka za účelem shromažďování finančních prostředků na materiální a sociální zabezpečení pozůstalé rodiny. Sbírka je konaná na území ČR na dobu neurčitou. Zvláštní účet č. 115-1706940277/0100 , založený pro tyto účely, je transparentní. Další podrobnosti o sbírce se můžete dozvědět mimo jiné i na úřední desce obce Sedlec.

Prosíme, můžete-li, pomozte!!!

Děkujeme

 

Ve školce už zazvonil zvoneček....

16. 12. 2015

...pravda, trochu předčasně, ale tak už to bývá, do školek chodí Ježíšek dříve !

Jsme rádi, že jste si někteří s námi užili vánoční besídku a snad jsme Vás s dětmi i trochu potěšily. Podívejte se, jak se ve školce nadělovalo a besídkovalo. Hezké vánoce všem!!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Vánoce 2015

Malá ochutnávka z Mikuláše

5. 12. 2015

Mikuláš si letos dovedl dokonce dva čerty, ale protože to byli veselí čerti, tak se téměř nikdo nebál :-). Všichni byli stateční a Mikulášovi a jeho pomocníkům zazpívali nebo řekli básničku.

 

Nová výzdoba chodby a ložnice

2. 9. 2015

...obrázků na chodbě jste si jistě všimli a tak pro úplnost připojuji ještě foto z ložnice. To se nám to spí, když s námi spí i sluníčko :-).

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Foto z ložnice

Zahradní slavnost - 29.6.2015

30. 6. 2015

Tak jsme se rozloučili s dalšími předškoláky........odkaz na umístění fotografií z celé akce naleznete v článku.

Hezké prázdniny vám všem!

 

Výlet na zámek Berchtold

28. 5. 2015

27.5.2015 jsme vyrazili na "Den záchranářů" na zámek Berchtold. Byli jsme spokojení, hodní a zmrzlí. Byla zábava i poučení - mezi záchranáři nejvíce zaujali lékaři a sanita, zábava byla skvělá na dopravním i dětském hřišti, perníková chaloupka dobrá, pohádkové peklo kritické -našli se i někteří, kteří se do pekla podívat nechtěli :-).