Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Konečně zima jak má být

7. 2. 2019

...a děti si ji s radostí užívají...….

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Zimní radost

Ptačí svět

22. 10. 2018

16.10.2018 jsme jeli na první výlet v tomto školním roce. Děti se zúčastnily v rámci týdenního projektu " Podzim v lese " vzdělávacího programu " Ptačí svět"  v dobrovickém muzeu. Děti pracovaly u interaktivní tabule, viděly ptačí výstavu a nakonec byla i malá tvůrčí dílnička. Program byl velice hezky připravený a všichni jsme byli spokojeni.

 

Čokoládování

14. 2. 2018

Společně s kamarády z MŠ Předměřice jsme se po delší době jeli opět podívat do Šestajovic. V rámci našeho týdenního projektu " Co kdo dělá" jsme se seznámili s výrobou čokolády a dokonce jsme si mohli v dílničce čokoládu dozdobit. Podívejte se , jak se nám dařilo.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Čokoládování

Karneval s klaunem Mirečkem

6. 2. 2018

Karneval byl letos o měsíc dříve než obvykle, ale i tak jsme se dobře pobavili.

Rodičům děkujeme za vydařené masky.

 

Vánoční čas 2017

5. 2. 2018

Předvánoční čas je ve školce moc prima :-).

 

Podzimní zábava i učení

5. 2. 2018

Milí rodiče, jistě si myslíte, že nám asi zamrzl web, když se tady po celý podzim nic nedělo. Tímto se omlouvám a ujišťuji Vás, že nezamrzl - to jen domácí technika se mnou nechtěla komunikovat a já jsem musela počkat, až mi někdo chytrý pomůže. Nicméně už se tak stalo a já se polepšuji a dodávám něco na podívání z podzimních akcí ( stavitelé města, strašidelné odpoledne a cirkus ve školce).

 

Schůzka rodičů

30. 8. 2017

Úvodní schůzka rodičů se koná 12.9.2017 od 15,30 hodin.

Program:

1. školní řád - seznámení

2. novinky pro předškolní děti - omluvný list, omlouvání dětí

3. povinná docházka do MŠ (domácí vzdělávání)

4. provozní informace

7. dotazy, připomínky, náměty

 

 

Jako Indiáni..

2. 6. 2017

...jsme oslavili Den dětí. A  slavili jsme mohutně  v duchu  jedné indiánské  písničky  " Indiáni ti se mají, celý den si jenom hrají, skáčou hopsa  hopsasa, chytají se do lasa...."

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Indiáni 2017

Školní výlet

1. 6. 2017

A je  tady opět čas školních výletů. My jsme se tentokrát zajeli podívat do továrny kde se vyrábějí korálky a kde je také kozí farma. Prožili jsme krásný den plný zážitků. Korálky kolem nás všude kam jsme dohlédli, domácí zvířátka a spousta nových informací a poznatků  - např. jsme zjistili,kde vlastně kozy ukrývají mléko :-)), na vlastní oči mohly děti vidět husy (protože většina dětí zná husu jen z obrázku) a nakonec cesta vláčkem do bylinkového muzea. A k tomu ještě počasí luxusní na takový výlet - co víc si přát!

 

Z písničky do písničky...

1. 6. 2017

....jsme se přenesli v pátek 26.5.2017. Za pomoci dvou šikovných a veselých zpěváků jsme rozvíjeli naše hudební nadání  - a tak se hodinu zpívalo, tančilo, hrálo na hudební nástroje, rytmizovalo a kreslili jsme písničky. Že se představení vydařilo se můžete podívat na několika fotografiích.